Prezenty dla Pań – 5 książkowych pomysłów

przez nprofit_topavanti
Książki

Każda kobieta zasługuje na to, co najlepsze. A luksusowe wydania znanych książek to idealny pomysł na ekskluzywny prezent dla kobiety. Zwłaszcza dla takiej, która kocha czytać i zbiera piękne, niecodzienne wydania swoich ulubionych książek. Dlatego dziś przedstawimy Ci ranking ekskluzywnych książek na prezent.

1. PASTORAŁKI POLSKIE

Kobiety są piękne, mają cudowny głos, więc szkoda byłoby z niego nie skorzystać. Właśnie dlatego uznaliśmy, że w tym rankingu nie może zabraknąć Pastorałek polskich, zwłaszcza przygotowanych w tak piękny sposób. Taka ekskluzywna książka dla niej na pewno przypadnie do gustu Paniom. W środku można znaleźć zbiór piętnastu kolęd, które są najczęściej śpiewane w naszej polskiej kulturze. Kojarzą się z piękną atmosferą, jaka panuje przy wigilijnym stole i kolejne dni Bożego Narodzenia. Książka wyróżnia się także tym, że nadaliśmy jej kształt serca, co sprawia, że jest dobrym prezentem dla ukochanej kobiety.

2. MARK TWAIN, PAMIĘTNIKI ADAMA I EWY

Jest to książka, która z pewnością Ci się spodoba. To niezwykły i inteligentny tekst, który opowiada o tym, co jest najważniejsze na świecie. Mówi o wydarzeniach, jakie zmieniają bieg wydarzeń, o tym, co uszczęśliwia i zasmuca. O tym, co staje się inspiracją dla działań każdego człowieka. Taki luksusowy prezent dla kobiety został uzupełniony pięknymi ilustracjami, które umilają lekturę pełną humoru.

3. MARIA PAWLIKOWSKA-JASNORZEWSKA, RÓŻOWA MAGIA

Taki atrakcyjny tomik wierszy może podarować każdej kobiecie. Autorka sama wykonała ilustracje, jakie znajdziesz w środku. Jedynie wykonaliśmy reedycję je dzieła z pomocą prasy takiej, jakiej używano za czasów Gutenberga na papierze ręcznie czerpanym. Jest to rzadki i ekskluzywny prezent dla kobiety, która uwielbia poezję i chętnie sięga po wiersze tej poetki.

4. OWIDIUSZ, O KOSMETYCE TWARZY PAŃ

Pewnie znasz niejedną kobietę, która dba o swoje piękno. Dlaczego zatem nie skorzystać z porad, które znano już w starożytności? Choć nie zachowało się wiele z tego tekstu, bo zaledwie sto wierszy, to zadbaliśmy o to by nadawał się na prezent jako ekskluzywna książka dla niej. Przygotowany na zwiniętym papirusie, co dodaje jej szczególnego piękna i przyciąga uwagę.

5. JAN TWARDOWSKI, POTRZEBNE DO SZCZĘŚCIA

Jest wiele książek, które nadają się na luksusowy prezent dla kobiety i trudno znaleźć tę jedyną. Jednak mamy nadzieję, że i ta przypadnie Ci do gustu. Twardowski jest bowiem twórcą ponadczasowym, który nawet obecnie znajduje wielu czytelników sięgających po jego książki.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz