Popularne marki sukienek wieczorowych – czy znasz je wszystkie?

przez nprofit_topavanti
suknia

Sukienka wieczorowa to elegancka kreacja przeznaczona na specjalne uroczystości. Długości sukni tego typu mogą się różnić, ale zawsze ubrania te wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak atłas, szyfon, jedwab lub tafta. Fason sukienek może być bardzo różny, np. w kształcie litery A lub wąski, obejmować ramiączka lub rękawy. Do najpopularniejszych trendów należą „syrena” oraz styl ołówkowy – oba fasony podkreślają kobiece kształty. Suknie w kształcie trąbki są również bardzo popularne na oficjalne przyjęcia i spotkania.

Suknie Valentino

Włoska firma Valentino to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych marek na świecie. Jej kreacje kojarzone są z luksusem i splendorem. Markę zapoczątkował Valentino Garavani w 1960 roku we Włoszech. Od początku istnienia Valentino skupia się na kobietach, tworząc niezwykle kobiece kreacje pełne klasy i elegancji. Pierwsza kolekcja „White” z 1968 roku, obfitująca w piękne długie suknie, tak bardzo zachwyciła krytyków i konsumentów, że do dzisiaj uznawana jest za jedną z najlepszych linii tej marki. Drugą bardzo popularną serią prezentującą niezwykle wytworne suknie wieczorowe był „Przepych” z 1989 roku. Tą kolekcją marka Valentino podkreśliła swój kunszt i mistrzostwo w projektowaniu i szyciu najbardziej prestiżowych sukni wieczorowych.

Pomimo upływających dziesięcioleci suknie Valentino nieustannie są uznawane za jedne z najbardziej eleganckich i wytwornych kreacji wieczorowych. Wybierają je kobiety powszechnie znane i cenione – jedną z nich była Jacqueline Kennedy. Producent tworzy zróżnicowane w kroju i kolorystyce suknie dla pań w każdym wieku i o różnorodnych gustach i preferencjach. Bez względu na wybrany rodzaj i kolor sukni kreacja Valentino utożsamiana z elegancją i kobiecością jest zawsze dobrym wyborem.

Popularne marki sukienek wieczorowych

Producentów oferujących eleganckie suknie wieczorowe jest dużo i każdy z nich wkłada wiele wysiłku w to, aby każda kobieta poczuła się w ich kreacjach wyjątkowo podczas eleganckich eventów. Warto jednak wspomnieć o markach oferujących suknie wieczorowe klasy luksusowej, charakteryzujące się wysokiej jakości wykonaniem, wyszukanymi materiałami oraz unikatowym wzornictwem.

Armani

Niewątpliwie jeden z najlepszych projektantów na świecie. W swojej ofercie skupia się na kobietach, oferuje wiele sukni wieczorowych i koktajlowych. Jego niekwestionowany talent, wykwintny gust oraz profesjonalizm zagwarantowały marce globalną popularność, a suknie wieczorowe wychodzące spod jego ręki należą do najbardziej wysublimowanych i wyszukanych projektów.

Tadashi Shoji

Orientalne motywy flory i fauny Dalekiego Wschodu królują w projektach uznanego na całym świecie projektanta Tadashi Shoji. Ten wybitny artysta, kreator nieprzeciętnych ubrań, jest uznawany za mistrza elegancji. Marka Tadashi Shoji tworzy ekskluzywne suknie dla kobiet znanych i cenionych, aczkolwiek jego projekty są również dostępne dla każdej z pań. Sukienki tej marki sprzedawane są w luksusowych butikach działających na całym świecie. Unikalnymi projektami sukni zachwycają się gwiazdy kina i estrady, są one często wybierane na czerwony dywan. Dużą zaletą sukni Tadashi Shoji jest to, że są tworzone z myślą o kobietach w różnym wieku oraz charakteryzujących się nie zawsze perfekcyjną figurą. Suknie wieczorne Tadashi Shoji to japońskie dzieła sztuki, emanujące zwiewnością, delikatnością i kobiecością.

Adrianna Papell

Olśniewające modele sukien wieczorowych, które proponuje Adrianna Papell, również tworzone są z myślą o kobiecej wyjątkowości. Cechują się niezwykłą elegancją i szykiem, podkreślając walory każdej kobiety. Jednocześnie projekty są tak bardzo zróżnicowane, aby każda z pań mogła dobrać odpowiedni dla siebie wzór, podkreślający indywidualność. Marka oferuje szeroki wybór sukni wieczorowych krótkich, długich, z falbankami lub innymi motywami, każdy model jest synonimem elegancji, luksusu i splendoru.

Suknia wieczorowa to atrybut kobiecości, delikatności i subtelności, wybierając tę najbliższą Twojemu stylowi, wyrażasz nią siebie, swoją otyginalność i unikatowość.

Podobne artykuły